Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ananasová dieta

30. 8. 2011
Chceš zhubnout, ale do nějakého sportu se zrovna nehrneš? Nevadí! Pomůže ti ananas!
 
Proč zrovna ananas? Má totiž zvláštní složku, která způsobí, že se v tvém těle začnou spalovat tuky. Tato složka se nazývá enzymy. Enzymů je velké množství, ale těch "hubnoucích" zase tolik není. Proto je ananas výjimečný.

Ptáte se o kolik kilo se dá zhubnout? Přibližně 3 až 6 kilo. Ananasová dieta trvá 3 až 7 dnů. Ananas se konzumuje buď čerstvý, nebo se pije vylisovaná šťáva, celkem denně spotřebujete až 3 kila tohoto ovoce. Je toho dost, ale pomůže to. Ananasová dieta je krátkodobá a velmi jednostranná, takže to rozhodně nepřehánějte!

Pro koho je ananasová dieta vhodná? Ne každý dokáže konzumovat jen jeden druh potraviny po dobu až 7 dnů, takže je spíše vhodná pro ty, kteří mají opravdu pevnou vůli. Díky velkému snížení kalorického příjmu lze však dosáhnout jistého úspěchu ve snížení váhy. Je ale zakázáno jíst něco jiného než ananasové dužiny a šťávy popřípadě jiné citrusové plody. Snížení hmotnosti se projeví až po několika dnech.
 
Ale nic se nesmí přehnat!!! Při ananasové dietě tělu chybí bílkoviny, tuky, některé sacharidy a jiné důležité látky. Tato dieta s sebou nese mnoho zdravotních rizik. Díky nedostatku bílkovin ve stravě ubývají spíš naše svaly než tukové zásoby. Proto se doporučuje skončit kolem třetího dne.

Je tu ale i jedna příjemnější varianta této ananasové diety. Tou možností, jak z ananasové diety vytvořit přijatelnější formu snižování hmotnosti, je zahrnout ananas jako náhradu některého z běžných jídel dne, nikoli ho používat jako hlavní a jedinou složku stravy. Například jako maso nebo přílohu atd… Tehdy lze dietu prodloužit na 7 dnů. Pokud tuto dietu dodržíš, tak se můžeš těšit na to, že zhubneš nějaké to kilo...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ananasová dieta

(Peťa, 11. 2. 2015 10:59)

Zajímavý tip na dietu. Více o ananasové dietě jsem našla taky tady: http://tukozrout.cz/ananasova-dieta/

 

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18894
Měsíc: 157
Den: 9